סיורים וסדנאות

בצמוד לשוק מחנה יהודה, בלב הפועם של בירת הקולינריה של ישראל, נמצאת מזקקת THINKERS, שם נקבל ונארח אתכם בשמחה.
במזקקת THINKERS מעבירים סיורי הדרכה על תעשיית האלכוהול ועל התהליך הייחודי שנעשה במזקקת THINKERS בזכותו ניתן להבטיח שהתזקיקים האלו, שמיוצרים בירושלים, הם שונים מכל תזקיק אחר בתעשייה.

יש לנו הצעות ייחודיות לסיורים עבור

קבוצות ולאירועים פרטיים

הזמנת סיור און ליין

Thinkers
אבני היסוד

הסיור הפופולארי ביותר שלנו, בו תוכלו ללמוד על היסטוריית האלכוהול, איך אנו מייצרים את המשקאות החריפים שלנו ומה בעצם הופך את מוצרי THINKERS לייחודיים כל כך. תהיה לכם הזדמנות לטעום את כל המוצרים שלנו ולהנות מקוקטייל הבית לצד נשנושים קלים. שעה בלתי נשכחת. סיור אבני היסוד מתקיים שלוש פעמים בשבוע, בראשון, שלישי וחמישי בשעה 19:00. לכל שעה אחרת במהלך היום התקשרו או שלחו הודעה להזמנת סיור.
סיורים בתאריך 19.07.2024
10:30
Essentials Tour - Hebrew
- +
  אם אף אחת מהאפשרויות לא מתאימה לכם, אנא התקשרו או שלחו לנו מייל.

  Thinkers
  סיור צלילה לעומק

  סיור עבור חובבי האלכוהול לסוגיו, כשעה וחצי של צלילה עמוקה אל תוך קסם זיקוק הוודקה, הג’ין ומסתורי יישון הוויסקי, זאת לצד הזדמנות לסיפוק סקרנותכם ושאלותיכם מצד מומחה בתחום. תוכלו לטעום את כל המוצרים שלנו וליהנות משני קוקטיילים ייחודיים פרי יצירתו של המיקסולוג שלנו לצד גבינות, ממרחים ולחמים טריים היישר משוק מחנה יהודה.

  סיורים בתאריך 19.07.2024
  12:30
  DEEP DIVE TOUR - HEBREW
  - +
   אם אף אחת מהאפשרויות לא מתאימה לכם, אנא התקשרו או שלחו לנו מייל.

   דיון: העולם המופלא והמופרע של וויסקי

   דיון בן 45 דקות מאת בנט קפלן, מייסד ומאסטר דיסטילר מזקקת THINKERS אשר יתייחס לתפיסות השגויות הנפוצות, הדעות הקדומות והאגדות האורבניות שאפילו מומחים נופלים בהם. הדיון יספק הצצה ישירה של מה מגדיר וויסקי, השלבים החשובים ביצירת הטעמים הטובים ביותר ויספק טעימות מהברבן של המזקקה בשלושה שלבים שונים של בגרות.

   ההרצאה תתקיים באנגלית

    

   sold out!

   Sold out

   סיורים פרטיים

   סיור המיועד לקבוצות סגורות המבקשות לקיים סיור באווירה אינטימית. מינימום של 7 אנשים, המחיר זהה למחיר סיור רגיל.

   התקשרו או שלחו הודעה להזמנת סיור.

   אירועים פרטיים

   נשמח ליצור יחד את האירוע הפרטי שלכם, אירוע ייחודי ומופלא עבור משפחתכם, חבריכם למקום העבודה או מפגש חברים מרגש. אנו משתפים פעולה עם מיטב נותני השירות בתחום הקייטרינג וההסעדה, הכל במטרה להפוך את האירוע שלכם לייחודי במינו.

   התקשרו או שלחו אלינו הודעה לאופציות ומחירים

   רחוב אגריפס 88, ירושלים