מזקקה שאין דומה לה

העבר והעתיד נפגשים
עם ההווה

עולם המשקאות החריפים גאה במנוחתו על זרי הדפנה של העבר וסיפורי האגדות והטכנולוגיות של אתמול פרוסים כשטיח מקיר לקיר. האתמול אכן היה מעניין אך החיוניות נמצאת במחר ועל כן אנו צופים באופק. כיום, הידע שלנו בכימיה, טכנולוגיה, במדע שמאחורי תחושת ההנאה האנושית הינו המתקדם ביותר בכל הזמנים ואף ממשיך להתפתח. ב-THINKERS אנו מחברים בקפידה את כל הנקודות מהעבר יחד עם הנקודות החדשות והחדישות ביותר על מנת להוביל את עולם המשקאות החריפים לאופק ומעבר לו. המזקקה שלנו בירושלים הינה בחלקה מעבדת מחקר, בחלקה האחר מעבדת כימייה וחדר עבודה טכנולוגי, בחלקה מרכז ללימוד המוח וההתנהגות ובחלקה סטודיו לעיצוב וכל זאת לצד 100% תשוקה. אומנם זה לא פשוט, אך אנו לעולם לא ניצור מוצר אלא אם כן אנו בטוחים שהמוצר הובא בכל פן שלו לנקודה הכי מתקדמת שיש ואף מעבר לה לכדי יצירת המוצר הכי טוב בקטגוריה שלו. אנחנו מבטיחים.

להתקדם לאופק ומעבר לו

THINKERS
Furthered

הרעיון של לקיחת דברים ולדחוף אותם אל האופק ומעבר לו על מנת ליצור דבר טוב יותר, אינו חדש. מדובר על דחף אשר קיים אצל מוחות וכישרונות גדולים ורבים אשר חייב להיות מסופק. בכל תחום קיימים הצינורות המובילים קדימה ואף מעבר לו ויוצרים חוויה חדשה וטובה יותר וכעת גם בתחום המשקאות החריפים. ב-THINKERS אנו משתמשים בטכנולוגיה בכדי לצמוח לאופק, בקהילה כדי לצמוח לאופק, בתהליכים בכדי לצמוח לאופק, במרכיבים כדי לצמוח לאופק, בקשרים בכדי לצמוח לאופק. בסופו של דבר, באמצעות סינתזת המרכיבים הללו אנו מצמיחים את המוצרים שלנו הלאה ומעבר לו לאופק, אל מקום אשר המשקאות החריפים מעולם לא היו.

מים הנוצרים מהאוויר

מסתכלים הלאה ומעבר לאופק גם כאשר
מולנו ניצבים השמיים

מים. חלק חיוני מכל משקה אלכוהולי חריף. כאן בירושלים, בקצה המדבר מצאנו משאב שופע עבור הרכיב הקריטי אותו אנו צריכים בתהליך הזיקוק, השמים. יצרנו דרך חדשה לחלוטין בתחום המשקאות החריפים באמצעות יצירת מים מהאוויר, מים היוצרים התמזגות מושלמת למוצרים שלנו. תחושת הפה המדויקת והטעם של המים נישאים ומשלימים את האלכוהול בצורה מושלמת. המהפכנות והמודעות הסביבתית ביצירת מים, המשאב היקר ביותר במשאבי הטבע, ממקם את מזקקת THINKERS בחזית הקדמית של חדשנות ושימור.

איך הופכים אוויר למים?

איך הופכים אוויר למים?

הבטחת האושר שלנו

הבטחת האושר שלנו

אתם הולכים להיות מאושרים לגבי הכל, לא משנה מה, ללא כל מיני מניעות, בלי “אם”, בלי “ו..”, בלי “אבל”. אם אתם לא מרוצים , אנחנו נפתור את העניין בכל דרך אפשרית. במילים אחרות, Stay Chilled.

פרסים

THINKERS
Furthered
40/60 vodka
THINKERS
Furthered
Jerusalem dry gin

השכונה שלנו

השכונה שלנו
שוק מחנה יהודה

הצוות

הצוות