מזקקה שאין דומה לה

העבר והעתיד נפגשים
עם ההווה

עולם התזקיקים הבין לאומי נח על זרי הדפנה של העבר. סיפורי האגדות והטכנולוגיות של אתמול מהווים תבנית קבועה בקרב מותגי ויצרני המשקאות העולמיים. האתמול אכן היה מעניין אך החיוניות נמצאת במחר ועל כן אנו שמים את מבטנו לאופק ואף מעבר לו. כיום, הידע האנושי בכימיה, בטכנולוגיה ובהבנת משמעות הטעמים נמצא בשיאו ואף ממשיך להתפתח ולגדול. ב-THINKERS אנו מחברים בקפידה את כל הנקודות מהעבר יחד עם ההתפתחויות העדכניות ביותר על מנת להוביל את עולם התזקיקים לאופק הבא. המזקקה שלנו בירושלים הינה בחלקה האחד מעבדת מחקר ופיתוח ובחלקה השני מעבדת כימיה, שני חלקיה מלווים ב100% תשוקה. אומנם זה לא פשוט, אך אנו לא נבקבק מוצר, אלא אם כן אנו משוכנעים שהגענו איתו לנקודה הכי מתקדמת שיש (ואף מעבר לה….) לכדי יצירת המוצר הכי טוב בקטגוריה שלו. זאת ההבטחה שלנו.

להתקדם לאופק ומעבר לו

THINKERS
Furthered

הרעיון של לקיחת דברים ודחיפתם קדימה על מנת ליצור דבר טוב יותר, אינו חדש. מדובר על דחף אנושי אשר קיים אצל מוחות וכישרונות גדולים ורבים, בכל תחום קיימים אותם דחפים המובילים קדימה, היוצרים חוויה חדשה וטובה יותר, וכעת הם מגיעים לתחום התזקיקים. ב-THINKERS אנו משתמשים במדע, בטכנולוגיה, במרכיבים ובקהילה סביבנו בכדי לצמוח. בסופו של דבר, באמצעות זיקוק המרכיבים הללו אנו לוקחים את המוצרים שלנו הלאה, אל מקום בו תזקיקים מעולם לא היו.

מים הנוצרים מהאוויר

מסתכלים הלאה ומעבר לאופק גם כאשר
מולנו ניצבים השמיים

מים. חלק חיוני בתזקיק. כאן בירושלים, בקצה המדבר, מצאנו משאב שופע עבור הרכיב הקריטי הזה, השמים. פתחנו דרך חדשה לחלוטין בתחום התזקיקים באמצעות יצירת מים מהאוויר, מים אופטימליים למוצרים שלנו. תחושת הפה המדויקת והטעם של המים משלימים את האלכוהול בצורה מושלמת. המהפכנות והמודעות הסביבתית ביצירת מים מהאוויר, ממקמת את מזקקת THINKERS בחזית החדשנות והקיימות.

איך הופכים אוויר למים?

איך הופכים אוויר למים?

הבטחת האושר שלנו

הבטחת האושר שלנו

בTHINKERS חשוב לנו שתהיו מאושרים. לא משנה מה, בלי “אם”, בלי “ו..”, בלי “אבל”. אם אתם לא מרוצים , אנחנו נפתור את העניין בכל דרך אפשרית.

פרסים

THINKERS
Furthered
40/60 vodka
THINKERS
Furthered
Jerusalem dry gin