חנות ההטבות לחברי THINKERS CIRCLE

הזמנת סיור און ליין

Thinkers
אבני היסוד

הסיור הפופולארי ביותר שלנו, בו תוכלו ללמוד על היסטוריית האלכוהול, איך אנו מייצרים את המשקאות החריפים שלנו ומה בעצם הופך את מוצרי THINKERS לייחודיים כל כך. תהיה לכם הזדמנות לטעום את כל המוצרים שלנו, להנות מקוקטייל פרי יצירתו של המיקסולוג שלנו, לצד נשנושים קלים. שעה בלתי נשכחת. הסיורים שלנו מתקיימים 6 ימים בשבוע, מראשון ועד שישי, מהשעה 11:00 בבוקר ועד השעה 21:00 בלילה (ימי שישי עד השעה 14:00). באפשרותכם להזמין כעת סיור ישירות באון ליין – סיור קבוע המתרחש פעמיים ביום. לכל שעה אחרת במהלך היום התקשרו או שלחו הודעה להזמנת סיור.
סיורים בתאריך 08.07.2022
12:00
THINKERS ESSENTIALS TOUR
- +
  אם אף אחת מהאפשרויות לא מתאימה לכם, אנא התקשרו או שלחו לנו מייל.
  אירוע פרטי במזקקת THINKERS

  נשמח ליצור יחד את האירוע הפרטי שלכם, אירוע ייחודי ומופלא עבור משפחתכם, חבריכם למקום העבודה או מפגש חברים מרגש. אנו משתפים פעולה עם מיטב נותני השירות בתחום הקייטרינג וההסעדה, הכל במטרה להפוך את האירוע שלכם לייחודי במינו. צרו עימנו קשר לפרטים נוספים ועלויות.

  מיקסולוג THINKERS מגיע לאירוע אצלכם בבית

  מארחים אצלכם בבית קבוצת חברים או משפחה? המיקסולוג שלנו ישמח להגיע לאירוע שלכם להעביר סדנת קוקטיילים או פשוט להעניק לאורחים שלכם קוקטיילים פרי יצירתו כל זאת בניצול נקודות בלבד. עלות מינימום (הכוללת את מוצרי האלכוהול שלנו וקישוטים לקוקטיילים) 1,500 ₪, עד 10 אנשים.
  לקבוצות מעל 10 אנשים, ניתן לשלם בתוספת 150 נקודות לאדם. צרו עימנו קשר לפרטים נוספים ועלויות.